Josefina Holmlund

(Ruotsi, 1827-1905)
Josefina Holmlund
(Ruotsi, 1827-1905)

JOSEFINA HOLMLUND, olja på duk, signerad och daterad 95.

Marint motiv. 41,5 x 64 cm.

Ytslitage, färgbortfall, repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK