Barock

Barock

ALTARLJUSSTAKAR, 2 st snarlika, mellaneuropa, barock, 1700-tal.

Tredelad fot med dekor i relief. Höjd 97 cm.

Omfattande skador, slitage och bristningar. Renoverade och kompletterade.

Alkuperä - Provenienssi

Gustaf & Annie Wallenberg

Lähtöhinta
5 000 SEK