553138

ARMBANDSUR, dam, Patek Philippe, ref. 3370/1, manuell, 18k guld, 1970-tal. Vikt ca62g.

Urtavla blå metallicblå, boett med struktur, mått 19x19mm. Verknummer 993785, boettnummer 2662346. Integrerat band, längd 16,5cm. I originaletui.

Slitage. Band med skada. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
18 000 SEK