Frederick Golden Short

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1863-1936)
Frederick Golden Short

FREDERICK GOLDEN SHORT, olja på duk, signerad och daterad- 1908.

Landskap med häst och vagn. 41x54 cm.

Smärre slitage. Ytsmuts. Retuscher.

Lähtöhinta
2 000 SEK