555072

LJUSSTAKAR samt SKÅLAR/ASKFAT, 13 + 2, Nagel, WMF, Tyskland. 1900-tal.

Vitmetall. För tre ljus. Stapelbara. Höjd 4,5-6 cm. 4 originalkartonger samt 2 emballage medföljer.

Slitage. Märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK