555534

KAFFESERVIS, 4 delar, jugend, tenn, Kayserzinn, Tyskland, 1900-talets början.

Floral dekor. En kaffekanna, en gräddkanna, en sockerskål, höjd 9 - 20 cm. En bricka, längd 34 cm.

Bruksslitage, anlöpningar, repor, mindre fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK