Reinhold Felderhoff

(Saksa, 1865-1919)
Reinhold Felderhoff
(Saksa, 1865-1919)

REINHOLD FELDERHOFF, skulptur, brons, signerad.

"Diana". Rund sockel i sten. Gjutarstämplar H. Noack, Berlin, Friedenau. Total höjd ca 49 cm.

Slitage. Fläckar, ytsmuts. Sockeln med nagg.

Lähtöhinta
5 000 SEK