Muut
556782

PARAPLYSTÄLL, art déco, 1930-tal.

Kromat stativ. Brunt konstläder med insida av galon. Cylindrisk form. Höjd 59 cm.

Slitage. Insida med slitage, lös limning och veck. Fäste med rostangrepp.

Lähtöhinta
1 500 SEK