Charles Octave Levy

(Ranska, 1820-1899)
Charles Octave Levy
(Ranska, 1820-1899)

CHARLES OCTAVE LEVY, brons, signerad samt med gjutarstämpel.

"Faneur". Höjd: 59 cm.

Slitage, repor

Muut tiedot

"Faneur par CH Levy salon des beaux arts"-

Lähtöhinta
8 000 SEK