Muut
557748

TÅGLYKTA, Statens Järnvägar, 1900-talets första hälft.

Grön- och rödlackerad metall samt glas. Elektrifierad, en ljussockel invändigt. Bredd ca 20 cm, höjd ca 32 cm.

Slitage. Rost, färgbortfall, fläckar. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?