558173

KYLVÄSKA, Coca Cola, omkring 1900-talets mitt.

Vitmetall. Märkt "Drink Coca Cola in bottles" i relief. Längd ca 45 cm, bredd ca 30 cm, höjd ca 47 cm.

Bruksslitage. Bucklor. Fläckar. Repor. Delvis senare bemålning samt senare övertäckta hål.

Lähtöhinta
1 500 SEK