Hanna Hirsch-Pauli

(Ruotsi, 1864-1940)
Hanna Hirsch-Pauli
(Ruotsi, 1864-1940)

HANNA PAULI, olja på duk, signerad.

"Vid lampan", betitlad samt stämpel "auktion Pauli 1942", a tergo. 32,5 x 40,5 cm.

Sedvanlig ytsmuts. Något bucklig duk.

Lähtöhinta
4 000 SEK