Conrad Carlman

(Ruotsi, 1891-1946)
Conrad Carlman
(Ruotsi, 1891-1946)

CONRAD CARLMAN, skulptur, brons.

Faunhuvud. Monterad på stensockel. Ej signerad. Höjd 13 cm(20 cm inklusive sockel.)

Slitage. Skadat öra och horn.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS