FLASKSTÄLL, pläter, England, 1800-talets andra hälft.

För tre karaffer. Genombruten dekor med kartuscher. Bård av snäckor. Höjd 41 cm.

Ytskikt med slitage. Skev. Repor och märken. Bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK