Carl Skånberg

(Ruotsi, 1850-1883)
Carl Skånberg
(Ruotsi, 1850-1883)

CARL SKÅNBERG, olja på pannå, signerad resp märkt Papendrecht.

Motiv från Papendrecht, Holland. 36 x 55 cm.

Krackelyrer, smärre färgbortfall.

Lähtöhinta
8 000 SEK