560795

SLAKTARBÄNK /STYCKBÄNK, trä, Stockamöllan, omkring 1900-talets mitt.

Slaktbänk i trä, på raka ben. Längd 60, bredd 50, höjd 90 cm. Brännmärkt.

Skador,slitage och sprickor. Ben med omfattande anlöpningar.

Lähtöhinta
3 000 SEK