Henrik Nordenberg

(Sverige-Tyskland, 1857-1928)
Henrik Nordenberg
(Sverige-Tyskland, 1857-1928)

HENRIK NORDENBERG, tillskriven, olja på duk, ej signerad.

Interiör. 45 x 34 cm.

Ytsmuts.

Lähtöhinta
3 000 SEK