Muut
561574

535154. RESEIKON, silver, kontrollmästare Aleksandr Timofeyevich Shevyakov, St. Petersburg, Ryssland, 1890.

Motiv av Jungfru Maria med Jesusbarnet. 7,5 x 7 cm.

Repor, krackelyr.

Lähtöhinta
2 000 SEK