KEITH HARING, efter, "Lucky Strike", tryckt av Albin Uldry Switzerland, signerad och daterad i trycket -87.

Blå. Bladstorlek 100x70 cm.

Oramad. Smärre hanteringsveck i trycket.

Lähtöhinta
2 000 SEK