Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
562122

ARMBANDSUR, Rado, Ceramica, 2010-tal.

Quartzur. Svart urtavla med datumfönster märkt RADO. Svart ceramica länk med viklås i Titan. Safirglas. Ref nummer R-21348162. Serienummer 10574091. Bredd 23 mm. Presentask samt garanti medföljer.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
3 000 SEK