OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, monogramsignerad LV. Omkring 1900.

Marint motiv av fartyg till havs. Ca 48 x 62 cm.

Slitage, repor och märken. Pigmentbortfall. Mindre retuscher.

Lähtöhinta
4 000 SEK