PARTI KONST, 2 delar. Olja på duk samt pannå.

Olle lindgren, o.p.d. "Jungrukällan", sign, dat a tergo. 26x25. Samt Axel Hamborn, o.p.p, "Segelbåtar", sign. 22x27.

Lähtöhinta
1 000 SEK