MINIATYRMÅLNINGAR, 2 st. Okänd konstnär. Gouache på papp. Signerad T.V Manussos. Efter äldre förlaga. 1800-tal.

Diptyk av man i profil samt framifrån. 8,5x6x2

Ytsmuts. Fläckar. En löst sittande.

Lähtöhinta
1 500 SEK