Ernst Seger

(Saksa, 1868-1939)
Ernst Seger
(Saksa, 1868-1939)

ERNST SEGER, efter, skulptur, alabaster signerad E Seger.

"Efter Badet". Höjd 54 cm.

En hand och del av kläde lagade. Några repor och mindre sprickor.

Lähtöhinta
6 000 SEK