Erskine Nicol

(Skottland, 1825-1904)
Erskine Nicol
(Skottland, 1825-1904)

ERSKINE NICOL, olja på duk, monogramsignerad.

Gatuscen med två rökande män. 29 x 20 cm.

Rispor. Mindre retuscher.

Lähtöhinta
7 000 SEK