RAM, 1800-tal.

RAM, 1800-tal.

Bronserad och brunmålad, pastellagedekor i form av akantusslingor. Yttermått 88 x 103cm, innermått 83 x 68cm.

Slitage. Färgbortfall. Skador på pastellage.

Lähtöhinta
2 000 SEK