Tina
566752

TENNFAT, odefinierade stämplar, 1700/1800-tal.

Rund form med delvis upphöjd kant. Diameter 43 cm.

Bruksslitage, repor, märken och anlöpningar. Något skev kant samt mindre bucklor.

Lähtöhinta
2 000 SEK