Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Leopold Rivers

(England, 1852-1905)
Leopold Rivers
(England, 1852-1905)

LEOPOLD RIVERS, akvarell, tillskriven.

A tergo konstnärens namn samt titeln "The edge of a Surrey....". Ca 48,5x30,5 cm.

Ej examinerad ur ram, repor.

Lähtöhinta
2 500 SEK