CHARLES LESLIE, tillskriven, olja på duk, signerad.

Mor och barn på stig i bergslandskap. Bildmått 52 x 42 cm.

Ytslitage, rackeleringar, ytsmuts/fläckar, obetydligt färgbortfall.

Lähtöhinta
4 000 SEK