Théodore Gérard

(Belgia, 1829-1895)
Théodore Gérard
(Belgia, 1829-1895)

THÉODORE GÉRARD, olja på duk, signerad.

Figurscen. 64 x 43 cm.

Omfattande krackelyrer, retuscher, lagningar, mindre färgbortfall.

Lähtöhinta
6 000 SEK