570387

BORDSPENDYL, Goldsmiths alliance limited, Cornhill, London, 1800-tal

Dekor med liggande sfinx. Sten och brons. Rund urtavla med romerska siffror. Nyckel finns.

Pendel saknas. Bruksslitage. Ej funktionstestad. Repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK