570979

Per Arnoldi

(Tanska, Syntymävuosi 1941)
Per Arnoldi
(Tanska, Syntymävuosi 1941)

MATTA, tuftad, "square dance", Per Arnoldi, Ege Art Line, Danmark, 1900-talets slut. Ca 200 x 140 cm.

Komposition. Etikettmärkt. Made in Denmark by EGE AXMINSTER A/S. The 20th Century Collection -EGE ART LINE.

Bruksslitage, förberedd med wire för vägghängning.

Lähtöhinta
4 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet