Muut
572046

RAM, 1900-talets början.

RAM, 1900-talets början.

Förgylld och bronserad. Oval form med rik pastellage dekor. Innermått 52,5x43 cm. Yttermått 81x71 cm.

Bruksslitage. Lösbit medföljer. Sprickor. Dekor bortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK