STOLAR 6 st OCH KARMSTOLAR 2 st, 1900-talets andra hälft.

Stomme av ek. Genombruten rygg. Lös stoppad sits.

Klädsel med hål och slitage. Slitage, repor och märken. Några stolar solblekta. Fläckar.

Lähtöhinta
4 000 SEK