572206

SILUETTER, 4 st, två signerade Blecke, 1900-talets första hälft.

Olika figurscener. 15 x 8, 19 x 12, 16 x 20 och 18 x 27 cm.

Ej examinerade ur ram. Gulnade.

Lähtöhinta
1 500 SEK