OKÄND KONSTNÄR, 1500-/1600-tal, olja på pannå, ej signerad.

Porträtt av nunna. 28 x 20 cm.

Pannån något slagen.

Alkuperä - Provenienssi

Intyg av G. Aronowitsch daterat 1972.

Lähtöhinta
8 000 SEK