Robert Lundberg

(Ruotsi, 1861-1903)
Robert Lundberg
(Ruotsi, 1861-1903)

ROBERT LUNDBERG, olja på pannå, signerad och daterad -90.

Eka i landskap. Åre. 22 x 34 cm.

Någon mindre repa.

Lähtöhinta
2 000 SEK