Muut
576979

BESTICKSERVIS, "Fantasia", Matteo Thun, WMF, 1900-talets slut.

Rostfritt stål och hårdplast. Tolv matgafflar, tolv matknivar samt tio matskedar. Märkta "WMF".

Bruksslitage, repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK