Rikard Lindström

(Ruotsi, 1882-1943)
Rikard Lindström
(Ruotsi, 1882-1943)

RIKARD LINDSTRÖM, akvarell, signerad och daterad 1903.

Segelfartyg. 22 x 14 cm.

Ej examinerad ur ram.

Muut tiedot

Enligt uppgift a tergo Rederi Wallenstam, Stockholm.

Lähtöhinta
1 500 SEK