OKÄND KONSTNÄR, 2 st, blandteknik på papper, signerade Rickemar, daterade 1947 á tergo

Föreställande "Lester 'The Pres' Young = 'Mannen med cigaretterna'" respektive "Dizzy Gillespie". 49,5 x 29.

Ej examinerade ur ram. Gulnade.

Lähtöhinta
2 000 SEK