577886

VÄGGPENDYL PÅ KONSOL, Lenzkirch, nyrenässans 1890-tal.

Beslag med staket, putti och byst. Emaljerad urtavla. Pendel och nyckel finns. Längd 37, bredd 17, tot höjd 80 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK