KAFFEKANNA I MINIATYR, gesällarbete, förgylld koppar, 1 daler, 17-1800-tal

Höjd 2cm.

Slitage. Sliten förgyllning. Repor. Bucklor.

Lähtöhinta
3 000 SEK