John Jon-And

(Ruotsi, 1889-1941)
John Jon-And
(Ruotsi, 1889-1941)

JOHN JON-AND, etsning, signerad och numrerad 2/20

"Kandinsky". Plåtstorlek ca 16 x 12,5 cm.

Gulnad, fläckar, ej examinerar ur ram.

Lähtöhinta
3 000 SEK