579096

LJUSSTAKAR, ett par, tenn, rokoko. Hans Lagergren(1766-1801/08) Karlstad.

Dekor av svängda knäckar. Höjd 21 cm.

Repor, bucklor och förstärkningar.

Lähtöhinta
4 000 SEK