Muut
579520

PENNSKRIN, mässing, orientalisk, 1700-/1800-tal.

Reliefdekor av figurer. Med bläckhorn. Längd 19 cm.

Slitage. Några repor. Ett lock med skada.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?