Fredrik Wilhelm Scholander

(Ruotsi, 1816-1881)
Fredrik Wilhelm Scholander
(Ruotsi, 1816-1881)

FREDRIK WILHELM SCHOLANDER, blandteknik, signerad, daterad 1878.

Musicerande sällskap. 73 x 97.

Ej examinerad ur ram. Gulnad. Bristfällig montering. Fläckar. Nålhål i hörn

Lähtöhinta
4 000 SEK