Kellot
580898

FICKUR, 18K guld, Vacheron & Constantin, Genève, 1900-talets första hälft.

Vitemaljerad urtavla med röda, svarta och blå siffror. Sekundvisare. Innerboett av 18K guld. Boett med monogram ES. Diameter 53 mm.

Ej funktionstestad. Några bucklor och repor. Glas med sprickor.

Lähtöhinta
18 000 SEK