581290

TRÄLÅDOR, 2 st, Vin- & Spritcentralen, 1900-tal.

Delvis bemålat trä och metall. Lock med hasp med bakomliggande fack för flaskor. Total längd 77, bredd 34, höjd 35 cm vardera.

Bruksslitage, sprickor, skador, fläckar och rost. Ett lock kärvar, varav hasp ej fungerar.

Lähtöhinta
1 500 SEK