FILMAFFISCH, litografiskt tryck, "Fjärrskådaren", Moje Åslund, 1935.

"The Clairvoyant". Claude Rains, Fay Wray. Regi: Maurice Elvey. J. Olséns Litografiska Anstalt, Sthlm. Bladstorlek 100 x 70 cm. Oramad.

Kantslitage, veck, revor och fläckar.

Lähtöhinta
8 000 SEK