LJUSSTAKAR, ett par, mässing, empirestil, Skultuna, modell No 108.

Kannelerade kolonnskaft och ljuspipor, kvadratisk fot med gallerkant och kulfötter. Höjd 18,5 cm.

Slitage, repor, en med buckla på ljusmanschett.

Lähtöhinta
2 000 SEK